بستن

انتخاب رنگ مو

انتخاب بهترین رنگ مو

امروزه با افزایش گرایش افراد مختلف جامعه اعم از زن و مرد به صنعت مد و زیبایی، بازار کار افراد فعال در مد رونق زیادی پیدا کرده است؛البته ناگفته نماند بسیاری از این گرایش ها با عدم آگاهی کافی همراه بوده و پیامد های خاص خود را نیز به دنبال دارد. در این مقاله قصد داریم تا به یکی از مباحث صنعت مد که تقریبا میتوان گفت : اکثریت افراد جامعه به آن گرایش دارند یعنی ؛ مبحث رنگ موها بپردازیم. افراد مختلف بخصوص بانوان به دنبال ایجاد تغییرات مهم و اساسی در چهره ی خود هستند و این امر با روش های مختلف از جمله اکستنشن مژه، رنگ مو، اکستنشن مو و… امکان پذیر میباشد.
همانطور که اشاره کردیم ، رنگ مو وسیله ای بسیار کاربردی برای تغییرات عمده در چهره ی افراد میباشد و بسته به شرایط فرد و علایقش تهیه و آماده میگردد، ناگفته نماند رنگ موها به دلیل خواص شیمیایی بسیار ممکن است در صورت استفاده ی نابجا و نامناسب موجب آسیب های جبران ناپذیری به موی فرد شود. به طوریکه این آسیب فقط با کوتاه کردن مو از ریشه رفع گردد.

رنگ موهای موجود در بازار
رنگ موهای موجود در بازار، بسیار زیاد و دارای تنوع بسیار بالایی میباشند به گونه ای که در برخی از موارد فرد دچار سردرگمی شده و توانایی انتخاب مناسب را از دست میدهد. علاوه بر تنوع از لحاظ رنگ و ترکیب تنوع در زمینه ی مارک و قیمت رنگ موها نیز به وضوح دیده می شود،همین امر موجب گشته تا افرادی که آگاهی کامل و کافی از نوع رنگ موها ندارند به دام افراد سودجو افتاده و رنگ موهایی با کیفیت بسیار پایین و قیمت بالا خریداری کنند، نتیجه ی این امر آسیب رسیدن بسیار زیاد به موهای فرد بوده و در مواردی سوختن مو را به دنبال داشته است.

استفاده از رنگ موی موقت
اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که برای اولین بار قصد رنگ کردن موهای خود را دارید میتوانید از رنگ موهای موقت کمک بگیرید ، تا در صورت عدم رضایت کافی از نوع و رنگ مو با چند بار شستشو آن را از بین برده و رنگ موی اصلی خود را باز گردانید. چرا که رنگ موهای موقت با چند بار شستشو کمرنگ شده و موهای فرد به حالت اولیه ی خود باز میگردد ولی رنگ موهای دائم اینگونه نبوده و با شستشو از بین نمیرود.

اگر برای خرید رنگ موی مورد نظر خود به فروشگاه لوازم آرایشی مراجعه کردید بهتر است از روی ویژگی های جهبه رنگ موی مورد نظر خود را انتخاب نمایید چرا که رنگ موهایی که به عنوان نمونه به شما نمایش داده میشوند، ظاهری گول زننده داشته و به عبارتی کمک مناسبی برای انتخاب رنگ موی مورد نظر شما نمیباشد، معمولا روی جعبه ی رنگ مو شرایط و ویژگی های رنگ به خوبی نوشته شده است برای مثال هم رنگ تعیین شده است هم درجه ی آن مثلا نوشته شده است بلوند متوسط ، قهوه ای روشن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *