بستن

براشینگ مو

براشینگ حرفه ای متناسب با فرم صورت

صنعت مد در زمینه ی مو و دیزاین آن بسیار پیشرفت کرده و انواع و اقسام مختلف را شامل میشود؛به گونه ای که تنوع در انتخاب به قدری زیاد است که تقریبا میتوان گفت هیچ محدودیتی در انتخاب مدل و نوع دیزاین مو وجود ندارد. یکی از این روش های دیزاین مو که بسیار پر طرفدار است، براشینگ مو با روش ها و وسایل مختلف میباشد. با توجه به این مسئله ، در این مقاله قصد داریم پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه ی براشینگ و حالت دادن حرفه ای مو متناسب با فرم صورت باشیم.

براشینگ مو چیست ؟
در تعریف براشینگ مو میتوان اینگونه توضیح داد که یکی از روش های آرایش مو است و با کمک برس و سشوار منجر به حالت دادن و یا لَخت کردن مو میشود. براشینگ مو انواع و اقسام مختلفی دارد که بسته به شرایط و مدل صورت شخص مورد نظر و مجلسی که قصد شرکت در آن را دارد؛ یکی از انواع آن انتخاب میگردد.

انواع براشینگ مو
براشینگ یا همان حالت دادن موها به کمک سشوار انواع مختلفی دارد که بسته به سلیقه ی شخص و نوع صورت وی انتخاب میگردد؛ برای مثال از انواع براشینگ مو میتوان به سشوار کل مو به داخل یا سشوار کل مو به خارج و یا ترکیبی از این دو حالت اشاره نمود، برای انتخاب مدل مورد نظر باید به نوع صورت شخص توجه ویژه ای شود که در ادامه به آن میپردازیم.

انواع براشینگ مو متناسب با فرم صورت
برای انواع فرم صورت، براشینگ مخصوص خود را باید انتخاب نمود تا همخوانی فرم صورت و مدل براشینگ موجب دوچندان سازی زیبایی فرد گردد؛ برای مثال برای افرادی با فرم صورت های کشیده براشینگ هایی به سمت داخل مناسب تر است ، چرا که این نوع از براشینگ موجب گرد تر کردن صورت میشود و از کشیدگی بیش از حد صورت جلوگیری مینماید. همچنین برای صورت هایی با فرم گرد میتوان از مدل براشینگ هایی که به سمت خارج هستند استفاده نمود تا صورت از گردی بیش از حد خارج گردد. در روش سوم نیز برای افرادی با فرم صورت های بیضی از ترکیب این دو روش میتوان استفاده نمود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *