بستن

نکاتی آرایش صورت

آنچه خانم ها در مورد آرایش نمیدانند

امروزه افراط در استفاده ی غیر اصولی از لوازم آرایش موجب ایجاد مشکلات زیادی شده است. به گونه ای که عدم توجه و اهمیت به این موضوع ممکن است موجب بروز بیماری ها و مشکلات بیشمار در سلامت افراد در آینده گردد. این مشکلات به قدری پیشرفت داشته است که متاسفانه برخی از آن تحت عنوان بحران مهم در جامعه یاد مینمایند. دلیل این امر آن است که اکثریت افراد به دلیل عدم آگاهی کافی از اصول آرایش و استفاده از وسایل نامرغوب برای خود چهره هایی غیر طبیعی میسازند ؛ در این مقاله سالن ارایش و زیبایی کمند برای شما در مورد آرایش و تمامی مواردی که خانم ها در مورد آراستن واقعی نمی دانند صحبت می کند .

موضوع آرایش به قدری در جوامع مختلف گسترش پیدا کرده است که امروزه اکثریت افراد را به دقت و کسب اطلاعات مورد نیاز در مورد آن وا داشته تا افراد بتوانند با رعایت نکات اصولی ؛ بر زیبایی چهره ی خود بیافزایند و در عین سادگی زیبایی را به ارمغان آورند.

اگرچه بسیاری از خانم ها آرایش های غیر اصولی و غلیظ را پلی برای زیبا تر نشان دادن خود و به عبارتی جلب نظر افراد مختلف قرار داده اند و بر این باور هستند که بدون آرایش های غلیظ و …طراوت کافی و لازم را ندارند و به بیانی دیگر از اعتماد به نفس پایین خود در صورت عدم آرایش صورت میگویند، ولی از نظر اغلب مردم و اغلب آقایان ، خانم هایی با چهره های طبیعی وآرایش های ملایم و اصولی دارای جذابیت بیشتری هستند.

عدم توجه به استانداردها در استفاده از لوازم آرایش

با اینکه بسیاری از خانم های جامعه در حال استفاده از لوازم آرایش به طور روزانه هستند، اما مطالب بسیار مهمی وجود دارد که از آن بی خبرند و این بی خبری مشکلات بیشماری را برایشان رقم میزند در بخش زیر به بررسی برخی از این مشکلات میپردازیم. یکی از مشکلات لوازم آرایش که برای بانوان ایجاد میشود ، استفاده از کرم پودر ها و پنکک های موجود در بازار است؛ استفاده از این وسایل آرایشی نا مرغوب موجب بسته سدن منافذ پوست و در نتیجه عدم تنفس پوستی و ایجاد جوش های ریز و گاها بزرگ میگردد.

از دیگر وسایل آرایشی که مشکلات زیادی بوجود می آورد، استفاده از رژ لب هاییست که اغلب مواد تشکیل دهنده اش از سرب بوده و باعث بوجود آمدن انواع بیماری های پوستی و گاها سرطان میگردد. آرایش تنها به صورت ختم نمیشود، بلکه انواع آرایش های مو نیز وجود دارد که معمولا با اسپری ها و ژل های موجود در بازار انجام میگیرد تا توانایی حفظ حالت خود را داشته باشد. جالب است بدانید که طی تحقیقات بوجود آمده نظر اغلب مردم در مورد آرایش صورت و مو به شرح زیر بوده است.

آرایش و مدل موهای افراطی
شاید اغلب زنان بر این باور باشند که موهایی با مدل های عحیب و نیازمند به سنجاق مو و ژل و اسپری های نگهدارنده ی مو زیبا و جذاب باشد، ولی طی تحقیقات انجام شده از نظر اغلب مردم زنانی با موهای صاف و باز و شینیون هایی ساده و اصولی جذابیت بیشتری دارند. پیشنهاد می کنیم مقاله براشینگ حرفه ای مو رو مطالعه کنید .

صورت های ماسک زده شده
متاسفانه بسیاری از خانم ها با کرم پودر های موجود در لوازم آرایش تمام صورت خودرا با لایه های ضخیم میپوشانند، به گونه ای که صورت حالتی ماسک دار پیدا میکند .برای استفاده از کرم پودر های آرایشی بهترین کار استفاده از آن به صورت لایه ای نازک و نزدیک به رنگ پوست خود شخص میباشد که استفاده از کرم مناسب پوست نیز نیازمند علم کافی میباشد تا علاوه بر اصولی بودن آرایش ،صورت حالت طبیعی تری به خود بگیرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *